Nasza firma świadczy pełen zakres usług remontowych i budowlanych.

Nasza firma zajmuje pozycję poważnej i odpowiedzialnej firmy, świadczącej swoim klientom usługi budowlane i remontowe na najwyższym poziomie. Na liście naszych klientów znajdują się zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Lista świadczonych przez nas usług jest naprawdę duża. Możemy wykonać praktycznie wszystko, od drobnych remontów oddzielnych pokojów do remontów całych mieszkań i domów.

Świadczymy takie usługi, jak:

Naprawa lokali o dowolnym stopniu skomplikowania, od napraw kosmetycznych do napraw globalnych

Renowacja i remonty mieszkań

Wszelkie prace budowlane i instalacyjne

Wszystkie rodzaje robót inżynieryjnych, w tym elektryczne i hydrauliczne

Nie są to wszystkie rodzaje prac, które możemy wykonać.

Możesz zgłosić się do nas z każdym problemem, a my postaramy się wykonać zadanie na najwyższym poziomie.
Takie podejście do pracy, twórcze podejście do wszystkiego i eksperymentowanie pozwala nam zdobyć bogate doświadczenie w realizacji różnorodnych projektów. Najlepszym dowodem naszego sukcesu są liczni zadowoleni klienci i ich wdzięczne opinie.

Poznaj nas
Nasi klienci

Nasza główna zasada jest dość prosta. Klient jest przede wszystkim osobą. I każdy musi znaleźć odpowiednie podejście. Zasady relacji międzyludzkich są podstawą komunikacji z każdym klientem.

Nasze terminy

Jesteśmy odpowiedzialni za dotrzymanie terminów określonych w umowie, ponieważ nikt nie chce czekać tygodniami, a nawet miesiącami na zakończenie naprawy. Wszystkie warunki są uzgadniane, a praca wykonywana zgodnie z nimi.

Nasza jakość

Oczywiście głównym kryterium, według którego klient może ocenić firmę remontową, jest jakość wykonywanych przez nią prac. Liczne referencje od wdzięcznych klientów są głównym dowodem naszego profesjonalizmu.

Nasz zespół

Specjaliści z naszej firmy to zespół profesjonalistów, którzy posiadają bogate doświadczenie. Przede wszystkim jest on wyspecjalizowany (elektrycy, hydraulicy, tynkarze, mistrzowie układania płytek, sufity napinane.

Nie stoimy w miejscu i regularnie szkolimy naszych pracowników na kursach szkoleniowych. Ważne jest dla nas, aby spełnić wymagania każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta, a w tym celu trzeba być po prostu najlepszym w swojej branży.

Nasze ceny

Pytanie o cenę prac budowlanych lub remontowych ma dla wielu klientów zasadnicze znaczenie. Jest to całkiem normalne, biorąc pod uwagę fakt, że wiele pozbawionych precyzji firm ucieka do różnych „brudnych” postępowań, zwiększając koszty prac w trakcie realizacji projektu itp.

Gwarantujemy, że po zatwierdzeniu kosztorysu i zawarciu umowy cena usług nie zostanie w żadnym wypadku podwyższona. Pracujemy uczciwie, koszty naszych prac są zawsze rozsądne i omawiamy z klientem wszystkie rodzaje prac.